[021] 88709971 - 88709970
امروز : چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت : ۰۷:۳۹:۱۲
(ساعات کاری : شبنه تا پنجشنبه (صبح و عصر
تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای پارک ساعی، پلاک2171، طبقه فوقانی شهرکتاب

بهترین آزمایشگاه پاتوبیولوژی تهران

بهترین آزمایشگاه پاتوبیولوژی تهران

آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پزشکی و همینطور تشخیص طبی تهران لب، باکادری بسیار مجرب در بخش های ژنتیک و علوم آزمایشگاهی و استفاده از دستگاه های پیشرفته  و روز دنبا در حال خدمت رسانی به مردم کشور و دنیا می باشد. در ادامه مطلب توضیحات مختصری راجع به بخش های مختلف آزمایشگاه و تست هایی که در این بخش ها انجام می گیرد، پرداخته خواهد شد.

پاتولوژی در لغت به معنای علم مطالعه بیماری است که سه حوزه اصلی از جمله : آسیب شناسی، آسیب شناسی بالینی و آسیب شناسی تشریحی را شامل می شود.

تلاش مجموعه ی یک آزمایشگاه خوب در تهران بر آن است که با کنترل کیفی داخلی و همچنین شرکت در برنامه های ارزیابی کنترل کیفی خارجی، بهترین جواب را به پزشک، بیماران و مراجعه کنندگان به آزمایشگاه ارائه دهد.

اما به صورت کلی، آزمایشگاه ها شامل بخش های متعددی هستند، از جمله : بخش طبی، بخش ژنتیک، بخش پاتوبیولوژی هستند.

پاتوبیولوژی

پاتوبیولوژی

آزمایشگاه پاتولوژی:

در بخش پاتوبیولوژی به آسیب شناسی بافت ها ، پاپ اسمیر، سیتولوژی از منظر بالینی به این آزمایشات پرداخته می شود.

آزمایشگاه تشخیص طبی :

در این بخش روی نمونه های خون، ادرار، بافت و..کار شده  شامل تست ها  وبخش هایی می شود از جمله : هماتولوژی، سرولوژی، بیوشیمی، هورمون شناسی، انگل شناسی، میکروب شناسی، آنالیز ادرار، غربالگری، تضمین کیفیت می باشد.

مقالات مفید:

اسپرموگرام

تعیین HLA

آزمایشگاه ژنتیک پزشکی :

بخش ژنتیک پزشکی ازمایشگاه تهران لب شامل بخش های متعددی از جمله : سیتوژنیک، مولکولی و مشاوره ژنتیک می شود.

بخش مولکولی آزمایشگاه ژنتیک پزشکی:

در این بخش، بیماری هایی از جمله : بیماری های خونی، بیماری های پوستی، بیماری های عصبی، بیماری های استخوانی،بیماری های زنان و زایمان و..پرداخته می شود.

بخش سیتوژنیک آزمایشگاه ژنتیک:

در بخش سیتوژنیک، کاریوتایپ، ARRY CGH و…انجام خواهد شد.

در بخش پاتوبیولوژی آزمایشگاه تهران لب، کادر مجرب و متخصص در حالفعالیت هستند و افرادی که در بخش پاتوبیولوژی کار میکنند را پاتولوژیست می نامند.

آزمایشگاه های پیشرفته ای مانند آزمایشگاه تهران لب، به دلیل داشتن تجهزیات پیشرفته ومدرن و همینطور گستردگی فضا و فعالیت، علاوه بر بخش پاتولوژی دارای بخش های آزمایشگاه تشخیص طبی و ژنتیک پزشکی نیز هستند.

بخش پاتوبیولوژی یک آزمایشگاه، یکی از تخصصی ترین بخش ها و آزمایشگاه ها می باشد که نقش بسیار مهمی در تشخیص و درمان دارد، بنابراین ازمایشگاهی که بخش های متعدد از جمله پاتولوژی را دارد، بسیار گسترده و مجهز خواهد بود و می توان برای تشخیص، درمان اکثر بیماری ها و انجام تست های مختلف به آن مراجعه نمود.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با آزمایشگاه تشخیص طبی و ژنتیک پزشکی تهران لب می توانید به آدرس :تهران، خیابان ولیعصر، ابتدا پارک ساعی پلاک ۲۱۷۱ ، طبقه فوقانی شهرکتاب ، مراجعه کنید.

اینستاگرام  آزمایشگاه تهران لب

شماره های تماس:

۸۸۷۰۹۹۷۰ (۰۲۱)
۸۸۷۰۹۹۷۱ (۰۲۱)

پاسخ

چهار × 3 =

Call Now Button