بازدیدها: ۶۵۲۶

به سامانه نوبت دهی آنلاین تهران‌لب خوش آمدید.

مراجعه کننده ی گرامی، ضمن آرزوی سلامتی برای شما، توجه داشته باشید که:

هزینه دریافتی در این سامانه صرفاً جهت انجام ثبت نام می باشد و به هیچ عنوان مسترد نمی گردد.

نکته یک: هزینه ی آزمایش با توجه به نوع آزمایش در محل آزمایشگاه پرداخت میگردد.
نکته دو: امکان لغو (کنسل) و جابجایی به هیچ وجه وجود ندارد.
نکته سه: در صورت عدم حضور در محل آزمایشگاه در زمان مشخص شده در پیامک، نوبت شما حذف شده و جهت دریافت نوبت جدید باید مجدد اقدام نمایید.

دریافت نوبت به منزله قبول قوانین بالا می باشد.

خدمات تهران‌لب در یک نگاه

انواع آزمایش خون

آزمایش خون یکی از مهم ترین راه کارها برای پیگیری وضعیت سلامتی و جسمی است. انجام آزمایش در فواصل مشخص به فرد و پزشک این امکان را می دهد تا از وضعیت سلامت خویش آگاه شود و در صورت  بروز هرگونه مشکلی سریعا مراحل تشخیص را در آزمایشگاه تشخیص طبی آغاز کند.

معمولا پزشکان توصیه می کنند حداقل یک بار در سال آزمایش و چکاب را انجام دهید. اما این حداقل است  و ممکن است به دلایل مختلف نیاز به انجام آزمایش به تعداد بیشتر باشد.

آزمایشگاه پاتوبیولوژی تهران

آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پزشکی و همینطور تشخیص طبی تهران لب، باکادری بسیار مجرب در بخش های ژنتیک و علوم آزمایشگاهی و استفاده از دستگاه های پیشرفته  و روز دنبا در حال خدمت رسانی به مردم کشور و دنیا می باشد. در ادامه مطلب توضیحات مختصری راجع به بخش های مختلف آزمایشگاه و تست هایی که در این بخش ها انجام می گیرد، پرداخته خواهد شد.

مشاوره ژنتیک قبل از ازدواج

وجود بیمار های ژنتیکی، نازایی، سقط جنین و.. می تواند عواملی بسیار مهمی باشد که افراد برای مواجه نشدن با این خطرات ، مشاوره ژنتیک قبل از ازدواج را انجام دهند. توصیه می شود زوج های جوان حتی اگر هیچ سابقه اختلال ژنتیکی درخانواده خود نداشته و همینطور سابقه معلولیت ندارند، با این وجود به مراکز مشاوره ژنتیک و یا آزمایشگاه خوب برای مشاوره ژنتیک قبل از ازدواج مراجعه کنند، تا از بروز هرگونه مشکل ژنتیکی پیشگیری کرده باشند و یا در زمان مناسب از انتقال آن ها به فرزندانشان جلوگیری کنند.