لیست بیمه های طرف قرارداد با آزمایشگاه تهران لب

لیست بیمه های طرف قرارداد با آزمایشگاه تهران لب

لیست بیمه های طرف قرارداد

برای درخواست هرگونه مشاوره، انجام آزمایش و ثبت درخواست تلفنی نمونه‌گیری (در آزمایشگاه، منزل، محل کار) تحت پوشش بیمه پایه و تکمیلی
با تلفن 1650 برای استان تهران و تلفن 88709970-021 برای دیگر استان‌ها
با آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پزشکی تهران لب تماس بگیرید.

لیست بیمه های طرف قرارداد با آزمایشگاه تهران لب در سال 1402

آزمایشگاه تهران لب طرف قرارداد با بهترین شرکت های بیمه

آزمایشگاه تهران لب طرف قرارداد با بیمه های مختلف و برتر می باشد تا در جهت ارائه خدمات حرفه ای پزشکی و آزمایشگاهی به هموطنان عزیز به بهترین شکل عمل کند. بیمه های طرف قرارداد با آزمایشگاه تهران لب به جهت راحتی بیشتر مراجعین از بابت هزینه های مربوط به آزمایش و خدمات سلامتی انتخاب شده اند تا بیشترین میزان پوشش برای هزینه های شما عزیزان را تامین کنند.

با وجود مشکلات اقتصادی موجود در جامعه استفاده از خدمات بیمه برای انجام آزمایش های مهم ژنتیک، سرطان، آزمایش های هورمونی و… جزء ضروریات به حساب می آیند و در ادامه قصد داریم لیست بیمه هایی که آزمایشگاه تخصصی تهران لب با آنها طرف قرارداد است و شامل بیمه پایه، بیمه تکمیلی، بیمه خدمات درمانی، بیمه بانک ها و سازمان ها و… را بررسی نماییم.

 • بیمه کوثر طرف قرارداد آزمایشگاه تهران لب

بیمه کوثر در سال 1389 فعالیت خود را در حوزه بیمه شروع کرده است. این شرکت بیمه خدمات و هزینه های پزشکی مختلفی را تحت پوشش قرار می دهد که از آنها می توان به بستری شدن بیماران و جراحی های سرپایی و سبک اشاره کرد. علاوه بر آن این شرکت برخی هزینه های سلامت دندان و بینایی را نیز تامین میکند.

 • بیمه ایران طرف قرارداد آزمایشگاه تهران لب

بیمه ایران یکی از قدیمی ترین شرکت های بیمه فعال در کشور است است که کار خود را در اواخر سال 1313 آغاز کرده است. این شرکت راهکارها و سیاست های بسیاری برای خدمات رسانی به سلامت جامعه دارد و پوشش گسترده ای بر خدمات پزشکی و سلامتی دارد.

 • بیمه دی طرف قرارداد آزمایشگاه تهران لب

بیمه دی در سال 1383 شروع به فعالیت کرد و خدمات گسترده این شرکت در پوشش هزینه های درمانی باعث محبوبیت آن شده است. برخی از خدمات این بیمه شامل جراحی و بستری عمومی و تخصصی بیماران، تامین هزینه های پاراکلینیکی، هزینه زایمان طبیعی و سزارین، رفع عیوب انکساری چشم و مشکلات بینایی و هزینه ویزیت و داروی بیماران می باشد.

 • بیمه سامان طرف قرارداد آزمایشگاه تهران لب

بیمه سامان نیز در سال 83 فعالیت خود در پوشش هزینه و خدمات درمانی افراد را آغاز کرد. این شرکت بیمه انواع مختلف جراحی عمومی و تخصصی، زایمان، خدمات پاراکلینیکی 1 و 2، غربالگری جنین و انجام آزمایشهای مختلف را تحت پوشش خود قرار داده است.

 • بیمه ارتش (پایه) طرف قرارداد آزمایشگاه تهران لب

بیمه ارتش و نیروهای مسلح یکی از کامل ترین بیمه های ایران می باشد که مخصوص نظامیان کشور است. خدمات رادیوگرافی، آنژیوگرافی چشم و عروق، سونوگرافی، ماموگرافی، اسکن و MRI، پزشکی هسته ای، دانسیتومتری، آندوسکوپی، تست ورزش و تشخیص تنفسی  را شامل می شود.

 • بیمه دانا طرف قرارداد آزمایشگاه تهران لب

بیمه دانا بیش از 45 سال در مبحث بیمه سابقه موفق و حرفه ای دارد. این شرکت بیمه از نظر سهم بازار رتبه سوم را دارد و انواع خدمات درمانی و پزشکی شامل هزینه های دوران بستری از جمله جراحی طبی و تخصصی و عمومی، هزینه های زایمان طبیعی و سزارین و کورتاژ تخلیه ای، هزینه های پزشکی و تشخیصی درمانی پاراکلینیکی، تست ورزش، نوار مغز، عضله و عصب و آنژیوگرافی چشم را شامل می شود.

 • بیمه سلامت (پایه) طرف قرارداد آزمایشگاه تهران لب

بیمه سلامت یکی از شناخته شده ترین انواع بیمه است که مخصوص انجام خدمات درمانی و سلامت می باشد. این بیمه مخصوص پوشش بیماری های خاص از جمله ام اس، پیوند کلیه، دیالیز، تالاسمی، هموفیلی، سرطان، سکته مغزی و بیماران مزمن و صعب العلاج است افراد میتوانند از خدمات آن برای تسریع درمان استفاده کنند.

 •  بیمه سرمد طرف قرارداد آزمایشگاه تهران لب

بیمه سرمد از سال 1390 مشغول ارائه خدمات و کمک هزینه درمانی به افراد است. این شرکت بیمه بصورت پایه برخی هزینه ها مانند بستری، جراحی، آنژیوگرافی قلب و انواع خدمات سنگ شکن را به عنوان خدمات اصلی پوشش میدهد و خدمات جراحی های سرپایی، 3درصد هزینه زایمان، جبران هزینه های سونوگرافی، ماموگرافی، اسکن و سیتی اسکن، اندوسکوپی، MRI و… تا سقف 10درصد، تست ورزش، نوار مغز و عضله، آنژیوگرافی چشم در ازای افزایش حق بیمه اضافه خواهد شد.

 • بیمه آسیا طرف قرارداد آزمایشگاه تهران لب

بیمه آسیا در سال 1338 برای انجام معاملات بیمه تاسیس شد که طیف وسیعی از خدمات درمان و پزشکی را شامل میشود که میتوان به هزینه جراحی و بستری در بیمارستان، آنژیوگرافی قلب، دیسک ستون فقرات، هزینه شیمی درمانی، رادیوتراپی، جراحی قلب، مغز و اعصاب، پیوندها، زایمان و… اشاره کرد.

 • بیمه رازی طرف قرارداد آزمایشگاه تهران لب

در سال 1383 بیمه رازی تاسیس شد تا خدمات درمانی، پزشکی و سلامت را تحت پوشش قرار دهد. موارد هزینه بستری به همراه انواع جراحی، هزینه شیمی درمانی ، آنژیوگرافی، گامانایف، هزینه فوریت های پزشکی، تست آلرژی، تست ورزش، تست تنفسی، بینایی سنجی پوشش های اصلی این بیمه می باشد.

 • بیمه ما(ملت) طرف قرارداد آزمایشگاه تهران لب

شرکت «بیمه ما» از سال 90 در بازار بیمه فعالیت میکند و به شما در انجام خدمات، جبران هزینه جراحی های سرپایی شامل شکستگی، گچ گیری، بخیه، جبران هزینه رفع عیوب انکساری چشم، جبران هزینه های رادیولوژی و آزمایش های مختلف زیر کمک میکند.

 • بیمه آتیه سازان حافظ طرف قرارداد آزمایشگاه تهران لب

بیمه آتیه سازان حافظ در سال 83 فعالیت خود را از سوی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران آغاز کرده است و امروزه با جبران هزینه های بهداشتی و درمانی و پزشکی به هموطنان خدمات رسانی میکند. این بیمه آزمایش های مختلف خون، تست PCR و تست های تشخیصی را هم تحت پوشش خود دارد.

 • بیمه نوین طرف قرارداد آزمایشگاه تهران لب

بیمه نوین از سال 84 در بازار بیمه های ایران فعالیت دارد و با انجام خدمات درمانی گروهی و انفرادی یکی از بیمه های نام آشنا برای جویندگان بیمه درمانی و پزشکی به شمار می آید. بیمه نوین خدمات جبران هزینه های بستری، جراحی، آنژیوگرافی قلب، جراحی Daycare، هزینه زایمان و سزارین، سونوگرافی، آندوسکوپی، آم آر آی، اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، آلرژی، نوار عصب، مغز و مثانه، شنوایی و بینایی سنجی، هولترمانیتورینگ قلب، آنژیوگرافی را مهیا کرده است.

 • بیمه میهن طرف قرارداد آزمایشگاه تهران لب

بیمه میهن نیز با بیش از 1 دهه فعالیت حرفه ای در بازارهای بیمه ایران جزء شناخته شده ترین بیمه ها می باشد که با ارائه چندین طرح بیمه خدمات مختلفی به شما عزیزان ارائه میکند و شما عزیزان با استفاده از آن میتوانید برای خدمات پاتوبیولوژی، فیزیوتراپی و نوار قلب، مغز، عصب، مثانه و… استفاده کنید.

 • بیمه آرمان طرف قرارداد آزمایشگاه تهران لب

بیمه آرمان در سال 1390 شروع به فعالیت کرده است، خدمات گسترده ای در حوزه های مختلف پزشکی، درمانی و آزمایشگاهی ارائه میکند که شامل انواع اسکن و سی تی اسکن، سونوگرافی و ماموگرافی، انواع آندوسکوپی، رادیوگرافی و اکوکاردیوگرافی، رادیولوژی، اکودالپر مغزی و تراکم استخوان، شنوایی سنجی و بینایی سنجی، نوار مغز، عضله و مثانه می شود.

 • بیمه پارسیان طرف قرارداد آزمایشگاه تهران لب

در سال 82 بیمه پارسیان شروع به کار کرد و امروز حدودا 20 سال است که در حوزه ارائه کمک هزینه های مختلف از جمله خدمات پزشکی و درمانی به هموطنان عزیز خدمات رسانی میکند. از این بیمه میتوانید برای کمک هزینه خدمات هزینه های دارو و ویزیت، هزینه های نازائی و ناباروری، انواع خدمات آزمایشگاهی رادیوگرافی، نوار قلب، فیزیوتراپی، پاتولوژی و پاتوبیولوژی، عمل های سرپایی نظیر شکستگی، بخیه، لیزر درمانی و بیوپسی، تست آلرژی، تنفس، بینایی و شنوایی سنجی، اسکن و سی تی اسکن استفاده کنید.

 • بیمه البرز طرف قرارداد آزمایشگاه تهران لب

بیمه البرز از بهترین شرکت های بیمه برای خدمات آزمایشگاهی و پزشکی است. این شرکت از باسابقه ترین شرکت های بیمه است که کار خود را از سال 1338 آغاز کرده است. خدمات درمانی و پزشکی از جمله خدمات پاراکلینیکی، هزینه های بیمارستانی بستری و جراحی های مهم (قلب، پیوند کلیه، مغز و اعصاب و …)، رادیولوژی، سونوگرافی، پزشکی هسته ای، MRI و انواع اسکن و سی تی اسکن، پاتوبیولوژی را پوشش می دهد.

 • بیمه سینا طرف قرارداد آزمایشگاه تهران لب

بیمه سینا از سال 1382 در حوزه بیمه مشغول فعالیت است و در طی این سالها افراد زیادی از خدمات آن برای موارد درمانی و… استفاده میکنند. برخی از خدمات درمانی اصلی و پایه این بیمه شامل، هزینه های بستری، شیمی درمان و جراحی، رادیوتراپی، آنژیوگرافی قلب، گامانایف و انواع سنگ شکن، جراحی های Daycare، هزینه آمبولانس و فوریت های پزشکی میباشد.

 • بیمه تجارت نو طرف قرارداد آزمایشگاه تهران لب

بیمه تجارت نو جزء بیمه های تازه تاسیس و جدید در کشور است که فعالیت خود را در سال 1395 آغاز کرد، اگرچه توانسته در این مدت در بین برترین شرکت های بیمه ایران قرار بگیرد. موارد جراحی های عمومی و بستری، جراحی های تخصصی شامل سرطان، مغز و اعصاب، قلب، پیوند کلیه، زایمان، پاراکلینیکی گروه 1 تا 4، هزینه های دندانپزشکی (شامل ایمپلنت، پروتز و ارتودنسی)، جبران هزینه داروها و بیماری های خاص جزء خدماتی هستند که این بیمه آنها را پوشش می دهد.

 • بیمه معلم طرف قرارداد آزمایشگاه تهران لب

بیمه معلم نیز یکی از شرکت های قدیمی بیمه خصوصی در کشور است. بسیاری از سهامداران این شرکت بیمه وابسته به آموزش و پرورش هستند. این بیمه مخصوص و ویژه قشر فرهنگیان می باشد و خدمات سونوگرافی، ماموگرافی، انواع آندوسکوپی، MRI، اکوکاردیوگرافی، استرس اکو، تست ورزش، آلرژی و تنفس، نوار عضله، مغز، عصب و مثانه، شنوایی و بینایی سنجی، مانیتورینگ قلب، آنژیوگرافی، پاتولوژی و تست های ژنتیک را شامل می شود.

 • بیمه کارآفرین طرف قرارداد آزمایشگاه تهران لب

بیمه کارآفرین شرکتی است که در سال 1382 تاسیس شد و بیمه های درمان و تکمیلی برای خانواده ها، شرکت ها و کارگاه ها صادر میکند. سهامدار اصلی این شرکت بانک کارآفرین است و 20 سال سابقه دارد که خدمات آزمایش های تشخیص پزشکی، پاتولوژی یا آسیب شناسی، ژنتیک پزشکی، انواع رادیوگرافی، نوار قلب، فیزیوتراپی، هولترمانیتورینگ قلب، آنژیوگرافی چشم، انواع تست ورزش، تنفس، نوار عضله، مغز، عصب را پوشش می دهد.

 • بیمه تامین اجتماعی (پایه) طرف قرارداد آزمایشگاه تهران لب

تامین اجتماعی نام آشناترین شرکت بیمه در ایران است و آزمایشگاه تهران لب طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی می باشد. این شرکت که در سال 1331 شروع به ارائه خدمات در کشور کرد؛ امروز برای بخش درمان و آزمایشگاه خدمات مختلف آزمایش و تست های تشخیصی و درمانی بسیاری را شامل می شود.

 • بیمه تعاون طرف قرارداد آزمایشگاه تهران لب

بیمه تعاون در سال 1386 فعالیت خود را آغاز کرد و امروز جزء پرطرفدارترین شرکت های بیمه در ایران است که علاوه بر بیمه های شخص ثالث، سوختگی و… بیمه درمان نیز ارائه میکند و خدمات جبران هزینه های بستری و جراحی، رادیوتراپی، آنژیوگرافی و انواع جراحی ستون فقرات، سونوگرافی، ماموگرافی، انواع اسکن و سی تی اسکن، آندوسکوپی، MRI، اکوکاردیوگرافی، انواع تست ورزش، تست تنفس و نوار مغز و عضله را شامل می شود.

 • بیمه شهرداری طرف قرارداد آزمایشگاه تهران لب

بیمه شهرداری یکی از بهترین بیمه های کشور است که در اختیار کارکنان شهرداری قرار می گیرد. شامل انجام خدمات فیزیوتراپی، MRI، رادیوگرافی، رادیولوژی، سونوگرافی، سی تی اسکن، سنجش تراکم استخوان، پاتولوژی و پاتوبیولوژی می شود.

لیست بیمه های تحت پوشش و طرف قرارداد با آزمایشگاه تهران لب

14 نفر نظرات خود را با ما در مورد لیست بیمه های طرف قرارداد با آزمایشگاه تهران لب در میان گذاشته‌اند.
 • پریا سماعی, 12 مرداد, 1402 @ 11:06 ق.ظ پاسخ

  تقریبا با همه بیمه ها طرف قرارداد هستید، ممنون از اینکه به فکر بیمارانید

  • روابط عمومی تهران لب, 14 مرداد, 1402 @ 5:15 ب.ظ پاسخ

   خوشحالیم که میتوانید از خدمات بیمه برای آزمایش ها استفاده کنید خانم سماعی عزیز

 • امیر بهرامی, 12 مرداد, 1402 @ 11:06 ق.ظ پاسخ

  به نظرم بهترین بیمه برای آزمایش های پزشکی آسیا و دی هستن

 • رحیم بقایی, 12 مرداد, 1402 @ 11:06 ق.ظ پاسخ

  بیمه معلم بهترین بیمه برای آزمایش ژنتیکه تقریبا همه آزمایش هارو هم پوشش میده، ممنون از خدماتتون

 • ناهید کیانی, 12 مرداد, 1402 @ 11:07 ق.ظ پاسخ

  برخلاف دوستان من فکر میکنم آزمایش با بیمه سلامت اقتصادی و مقرون به صرفه تر باشه

 • امیرحسین ربانی, 12 مرداد, 1402 @ 11:07 ق.ظ پاسخ

  شاید من یه جای دیگه زندگی میکنم! تا جایی که من میدونم آزمایشات بیمه تکمیلی جدا از پول آزمایش کلی هم هزینه برای تمدید بیمه به همراه دارن! شاید واقعا برای دوستان اقتصادی و مقرون به صرفه ست!

  • روابط عمومی تهران لب, 14 مرداد, 1402 @ 5:17 ب.ظ پاسخ

   سلام آقای ربانی عزیز، ممنون از نظر ارزشمندتون، بیمه های مختلف مثل آزمایش خون بیمه تامین اجتماعی مطمئنا هزینه ای که برای آزمایش ها انجام میشود رو کاهش میدهند و این تا حد زیادی بستگی به این دارد که شما چقدر از خدمات بیمه درمانی استفاده کنید. از اینکه نظر ارزشمندتون رو به اشتراک گذاشتید متشکریم.

 • آرمان, 23 مهر, 1402 @ 6:58 ب.ظ پاسخ

  لیست آزمایشات تامین اجتماعی که در آزمایشگاه شما انجام می شود چه مواردی هستن؟

  • مدیریت وبسایت تهران لب, 13 آبان, 1402 @ 10:20 ق.ظ پاسخ

   سلام آرمان جان❤️
   برای کسب اطلاعات بیشتر درباره لیست آزمایشات تامین اجتماعی که در آزمایشگاه ما انجام میشود و هزینه آزمایشات کافیه با شماره های زیر تماس بگیرید:
   ❤️(مشاوره و ثبت تلفنی آزمایش با شماره تلفن 1650 برای استان تهران و شماره تلفن 88709970-021 برای دیگر استان‌ها)❤️

 • پرندک, 5 دی, 1402 @ 7:05 ب.ظ پاسخ

  سلام و وقت بخیر
  آیا آزمایشگاه طرف قرارداد با بانک صادرات هم هست؟

  • سلام، وقت بخیر
   بله طرف قرارداد هستیم.
   درخدمت شما عزیزان با خدمات بروز در آزمایشگاه تهران لب خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت درخواست آزمایش