همکاری بین المللی تهران لب با آزمایشگاه جینوکس ترکیه

همکاری بین المللی تهران لب با آزمایشگاه جینوکس ترکیه

رسالت اهداف همکاری های بین المللی آزمایشگاه تهران لب با آزمایشگاه جینوکس

با گذر زمان و پیشرفت دانش در زمینه خدمات آزمایشگاهی آزمایشگاه تهران لب به عنوان یک آزمایشگاه پیشرو در ارائه خدمات نوین و به روز دنیا همیشه در صدد ایجاد ارتباط پلی بین برترین مراکز آزمایشگاهی اروپا و دنیا با کشور عزیزمان بوده است.مرکز پاتوبیولوژی و ژنتیک پزشکی تهران لب، در راستای  تعهد و مسئولیت پذیری خود نسبت به سلامت مردم عزیز ایران، باتوجه به تحریم های ظالمانه و ناعادلانه در حوزه بهداشت و درمان، توسط کشور آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران، با تلاش مدیران و متخصصین تهران لب، با همکاری رسمی و خریداری بخشی از سهام در یکی از بهترین آزمایشگاه ژنتیکی اروپا، آزمایشگاه فوق تخصصی ژنتیک جینوکس ترکیه، به منظور انجام آزمایش های تخصصی مردم عزیز ایران بخصوص آزمایش های تخصصی سرطان شناسی و پیشرفته ژنتیکی که به علت تحریم انجام آن ها در ایران دچار مشکل شده است، با کسب مجوز قانونی و حقوقی از وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی برای خروج نمونه ها از کشور، اقدام به انجام این آزمایشگاه ها و جوابدهی با سرعت و دقت بالا کرده است.

آزمایشگاه جینوکس یکی از به روز ترین و مجهزترین آزمایشگاه آنکارا (ترکیه) و اروپا می باشد. همچنین آزمایشگاه تهرات لب برای انتقال اطلاعات و دانش، پس از خرید سهام و عقد قرارداد با مرکز جینوکس، از پرسنل و متخصصین ایرانی برای انجام آزمایشات استفاده نموده است.

شایان ذکر است پس از این مهم، مرکز آزمایشگاهی تهران لب دست از تلاش برنداشته و با تلاش بی وقفه و با نگاه به چشم انداز های خود در صدد عقد قراداد و خرید بخشی از سهام در سایر مراکز معتبر دنیا می باشد.

آزمایشگاه جینوکس ترکیه

– درباره آزمایشگاه جینوکس آنکارا (ترکیه) بیشتر بدانیم

آزمایشگاه جینوکس Genoks در سال 2008 کار خود را به عنوان یک آزمایشگاه تحقیق و توسعه (R&D) و تولید کیت های تشخیصی مبتنی بر PCR و RT-PCR و کیت های جداسازی DNA آغاز کرد. فعالیت های این آزمایشگاه در تحقیقات بیولوژی مولکولی و ژنتیک بین سال های 2008-2010 به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفت.

این اطلاعات، به ثبت بانک اطلاعاتی ملی ترکیه رسیده است و توسط مؤسسات برجسته این کشور مورد استفاده قرار می گیرد. دفتر مرکزی آزمایشگاه Genoks، مجهز به دفتر اداری و یک آزمایشگاه به مساحت 1100 متر مربع می باشد و با بیش از 70 متخصص در زمینه های مختلف، خدمات خود را در داخل و خارج از کشور ارائه می دهد.

فعالیت اصلی این آزمایشگاه، در زمینه ارائه خدمات تحلیل ژنتیکی و تشخیص بیماری‌ های ژنتیکی می باشد. متخصصین جینوکس، از تکنولوژی ‌های پیشرفته و شناخته شده دنیا استفاده می ‌کنند تا فرایند ترجمه، تحلیل و تعمیم ساختار و عملکرد ژنتیکی در افراد به بهترین شکل انجام شود.

به عنوان یک آزمایشگاه ژنتیکی معتبر، آزمایشگاه جینوکس به افزایش آگاهی عمومی درباره نقش ارزشمند تحلیل ژنومیک در سلامت و بیماری ‌ها کمک کرده، و تلاش می کند با اعتماد سازی مراقبت‌ های بهداشتی مبتنی بر ژنوم، در توسعه نوآوری ‌های پزشکی و بهبود سلامت جامعه نقش آفرینی کند.

در ادامه با جنبه های مختلف کاری این آزمایشگاه بین المللی آشنا میشوید.

* آشنایی با آزمایشگاه جینوکس

آزمایشگاه جینوکس در طول فعالیت حرفه ای و با ارائه فناوری و تکنولوژی خود به 10 کشور، بیش از 500 بیمارستان و تقریباً 3000 پزشک، بیش از 80 هزار آزمایش NGS را به ثمر رسانده است و در این راه، از پلتفرم های پیشرفته توالی یابی، سرورهای محلی و دیتابیس های NGS با ظرفیت بیش از 400 هزار گیگابایتی خود استفاده کرده است.

همانطور که گفتیم، خدمات این آزمایشگاه نه تنها در کشور ترکیه، بلکه در مراکز خدمات بهداشتی کشورهای همسایه و مناطق جغرافیایی نزدیک نیز ارائه میشوند. هدف جینوکس، تبدیل شدن به یکی از بزرگترین مراکز ژنوم در منطقه اوراسیا است.

* خدمات آزمایشگاه جینوکس  

آزمایشگاه جینوکس برای اولین بار در ترکیه با استفاده از فناوری توالی نسل جدید (NGS) و همچنین توانمندی های خود به عنوان یک مرکز تشخیص ژنتیک، شروع به استفاده روتین از تست های NIPT کرد.

این مرکز تخصصی ژنتیکی، پانل های آزمایشی ژنتیکی جامع و ارزشمندی ارائه می ‌کند که از آنها در سرتاسر دنیا استفاده میشود. برخی از این تست ها شامل:

علاوه بر اینها، آزمایشگاه جینوکس در تحلیل و تفسیر اطلاعات ژنتیکی افراد، تشخیص بیماری ‌های ژنتیکی، پیش‌ بینی خطر ابتلا به بیماری و شناسایی عوارض بیماری‌ های ژنتیکی نیز فعالیت گسترده ای دارد.

از دیگر خدماتی که آزمایشگاه Genoks ارائه می ‌دهد، می ‌توان به آزمون ‌های تولید ناسوتی، تحلیل DNA جهت تعیین منشأ، شناسایی آبستنی چند قلویی، ارائه خدمات مشاوره ژنتیکی و تست‌ های ژنتیکی مختلف اشاره کرد.

همکاری بین المللی تهران لب

* اهداف آزمایشگاه جینوکس

آزمایشگاه جینوکس وابسته به تیمی از متخصصان و پژوهشگران ژنتیک و بیولوژی مولکولی است و با همکاری مراکز تحقیقاتی و پزشکان مجرب، برای ارائه خدمات تشخیصی و مشاوره ژنتیکی تلاش می ‌کند. گسترش بازار آزمایش ‌های ژنتیکی بالینی با زیرساخت ‌های تکنولوژیکی و همچنین مطرح شدن به عنوان یکی از آزمایشگاه های برتر ژنتیکی با مشارکت در پروژه‌ های بین‌ المللی، از جمله اهداف اصلی این مجموعه است.

این آزمایشگاه پیوسته در تلاش برای ارائه تست‌ های ژنتیکی رویکردی دقیق، شخصی ‌سازی شده و فردی، برای تشخیص بیماری‌ های ژنتیکی می باشد. آزمایشگاه جینوکس با استفاده از تکنولوژی ‌های پیشرفته ژنومیک، نمونه ‌های ژنتیکی را تحلیل می‌ کند و اطلاعات مربوط به متغیرهای ژنتیکی مختلف را ارائه می‌ دهد.

این اطلاعات می ‌تواند در بررسی ریشه‌ های ژنتیکی بیماری‌ ها، پیش ‌بینی عوارض و نتایج بیماری‌ های ژنتیکی استفاده شود و به فرد بیمار و خانواده ‌اش در مقابله بهتر با بیماری کمک کند.
متخصصان و پزشکان آزمایشگاه Genoks نیز تلاش می‌ کنند با استفاده از تحلیل‌ های ژنتیکی و نمونه ‌برداری مناسب، شناسایی بیماری ‌ها و تشخیص زودهنگام بیماری ‌های ژنتیکی، راهکارهای مناسبی را جهت پیشگیری و درمان بیماری ‌ها فراهم کنند.

برای درخواست هرگونه مشاوره، انجام آزمایش و ثبت درخواست تلفنی نمونه‌گیری (در آزمایشگاه، منزل، محل کار)
با تلفن 1650 برای استان تهران و تلفن 88709970-021 برای دیگر استان‌ها
با آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پزشکی تهران لب تماس بگیرید.

 

* بررسی وب سایت جینوکس

سایت آزمایشگاه Genocks حاوی اطلاعات کلی درباره آزمایشگاه و حوزه های کاری آن است. از جمله بخش‌ های موجود روی سایت می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. صفحه اصلی: این بخش حاوی اطلاعات خلاصه ‌ای درباره آزمایشگاه و حوزه کاری آن می ‌باشد.
 2. خدمات: در این قسمت، خدمات تحلیل ژنتیکی و تشخیص بیماری‌ های ژنتیکی که آزمایشگاه ارائه می ‌دهد توضیح داده شده است.
 3. درباره ما: صفحه درباره ما شامل اطلاعاتی درباره تاریخچه، اهداف و تیم آزمایشگاه و همچنین تجهیزات و تکنولوژی ‌های استفاده شده در آن است.
 4. مراجعین و همکاران: این قسمت شامل اطلاعات درباره امکانات و خدمات مراجعین و همکاران آزمایشگاه جینوکس است.
 5. اخبار و رویدادها: در این بخش، مطالب و اخبار مرتبط با فعالیت‌ ها و رویدادهای آزمایشگاه جینوکس درج می ‌شود.
 6. تماس با ما: در این بخش، اطلاعات تماس با آزمایشگاه شامل آدرس، شماره تماس و ایمیل آنها قابل دسترسی است.

همکاری بین المللی تهران لب با آزمایشگاه جینوکس ترکیه

* رسالت آزمایشگاه جینوکس

پیشرفته ترین آزمایشگاه ترکیه در صفحه درباره ما خود، درباره رسالت کاری اش میگوید:

مرکز ارزیابی بیماری های ژنتیکی Genoks دارای مجوز از وزارت بهداشت جمهوری ترکیه می باشد و هدف ما، ارائه خدماتی سریع و کم نظیر با استفاده از یک کار گروهی پویا است تا انتظارات مراجعه کنندگان برای زندگی سالم را که اساسی ترین نیاز و حق مردم است، برآورده کند.

 

8 نفر نظرات خود را با ما در مورد همکاری بین المللی تهران لب با آزمایشگاه جینوکس ترکیه در میان گذاشته‌اند.
 • ارشیا حسینی, 30 تیر, 1402 @ 11:12 ب.ظ پاسخ

  واقعا عالیه امیدوارم با همکاری جینوکس شاهد موفقیت های بزرگی در بهداشت کشور باشیم👏👏

  • مدیریت وبسایت تهران لب, 13 آبان, 1402 @ 10:41 ق.ظ پاسخ

   سلام ارشیا جان،
   خیلی خوشحالیم که با همکاری آزمایشگاه جینوکس Genoks بتونیم پذیرای شما عزیزان باشیم.
   ❤️(مشاوره و ثبت تلفنی آزمایش با شماره تلفن 1650 برای استان تهران و شماره تلفن 88709970-021 برای دیگر استان‌ها)❤️

 • مبینا بامی, 30 تیر, 1402 @ 11:13 ب.ظ پاسخ

  تشکر از تیم خوبتون آرزوی بهترین هارو براتون داریم❤❤

  • مدیریت وبسایت تهران لب, 13 آبان, 1402 @ 10:42 ق.ظ پاسخ

   سلام مبینا جان،
   خواهش میکنم، درخدمتتون هستیم.
   ❤️(مشاوره و ثبت تلفنی آزمایش با شماره تلفن 1650 برای استان تهران و شماره تلفن 88709970-021 برای دیگر استان‌ها)❤️

 • امیرعلی قاضی, 30 تیر, 1402 @ 11:18 ب.ظ پاسخ

  جینوکس واقعا تو ترکیه معروفه، واقعا جای خوشحالی داره کنار تیم خوب تهران لب میبینیمشون👍❤

  • مدیریت وبسایت تهران لب, 13 آبان, 1402 @ 10:43 ق.ظ پاسخ

   سلام امیرعلی عزیز،

   بله، آزمایشگاه جینوکس Genoks در سال 2008 کار خود را به عنوان یک آزمایشگاه تحقیق و توسعه (R&D) و تولید کیت های تشخیصی مبتنی بر PCR و RT-PCR و کیت های جداسازی DNA آغاز کرد. فعالیت های این آزمایشگاه در تحقیقات بیولوژی مولکولی و ژنتیک بین سال های 2008-2010 به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفت.

   خوشحالیم که با این همکاری های بین المللی و اروپایی بتونیم پذیرای شما عزیزان باشیم.

   ❤️(مشاوره و ثبت تلفنی آزمایش با شماره تلفن 1650 برای استان تهران و شماره تلفن 88709970-021 برای دیگر استان‌ها)❤️

 • هورا اخلاقی, 30 تیر, 1402 @ 11:21 ب.ظ پاسخ

  ممنون از تیم خوبتون و زحمات ارزشمند شما🙏🌷

  • مدیریت وبسایت تهران لب, 13 آبان, 1402 @ 10:43 ق.ظ پاسخ

   سلام هورا جان،

   خواهش میکنم، خوشحالیم که آزمایشگاه تهران لب رو پیگیری میکنید.

   ❤️(مشاوره و ثبت تلفنی آزمایش با شماره تلفن 1650 برای استان تهران و شماره تلفن 88709970-021 برای دیگر استان‌ها)❤️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت درخواست آزمایش