درباره و تاریخچه آزمایشگاه تهران لب

معرفی آزمایشگاه تهران لب

مرکز پاتوبیولوژی و ژنتیک پزشکی تهران لب، با بهره گیری از نیروی انسانی توانمند و با تجربه، زیر ساخت های مدرن و روش های علمی روز دنیا، توانایی انجام انواعی از بررسی ها و تست های تشخیصی و ژنتیکی را برای مراجعین دارا می باشد .
بی شک این امر حاصل تعهد و مسئولیت پذیری بنیان گذاران, سرپرستان و یکایک کارکنان این مجموعه به ارائه و حفظ بالاترین کیفیت خدمات و کسب رضایت مراجعین می باشد.

اهداف آزمایشگاه :

 •     ارائه ی نتایج دقیق با بالاترین سطح اطمینان
 •     حفظ و افزایش مداوم کیفیت خدمات و بهبود مستمر عملکرد آزمایشگاه
 •     افزایش میزان رضایت و اعتماد مراجعین از طریق حفظ رازداری، احترام، ایجاد محیطی آرام و توجه به درخواست های مراجعین در چهارچوب قوانین و مقررات آزمایشگاهی .
 •     به کارگیری به روزترین روش های انجام آزمایش و استفاده از تجهیزات کارآمد، با هدف کاهش خطای انسانی، جهت بهبود سطح کیفی خدمات آزمایشگاه .

مرکز پاتوبیولوژی و ژنتیک پزشکی و تشخیص طبی تهران لب، علاوه بر بهره گیری از مجموعه ای از کارشناسان و تکنسین های آموزش دیده ی مجرب، و مسلط به دانش و تکنیک های روز دنیا، از همکاری های علمی و حرفه ای سازمان یافته با محققین و مراکز داخلی و بین المللی در جهت تحقق هدف والای خود، یعنی جوابگویی و انجام تست ها با بالاترین دقت و کمترین زمان ممکن بهره برده است .این مرکز, به عنوان یک مجتمع آزمایشگاهی خدمات متنوع مشاوره ای و تشخیصی را به هم وطنان ارائه کرده و همواره در تلاش برای تجهیز بخش ها و راه اندازی تست های جدید در این مجموعه می باشد .

تیمی از متخصصان در این مرکز تفسیر تمامی نتایج حاصله از تست ها، با سختگیرانه ترین معیار سنجش صورت گرفته و امکان مشاوره به بیماران قبل و بعد از انجام تست مورد نظر وجود دارد .

خدمات تهران لب:

 • پنل ترومبوزیس
 • خدمات NIPT
 • خدمات PGD / PGS
 • پنل NGS سرطان های زنانه

مرکز پاتوبیولوژی و ژنتیک پزشکی تهران لب، با بهره گیری از نیروی انسانی توانمند و با تجربه، زیر ساخت های مدرن و روش های علمی روز دنیا، توانایی انجام انواعی از بررسی ها و تست های تشخیصی و ژنتیکی را برای مراجعین دارا می باشد . بی شک این امر حاصل تعهد و مسئولیت پذیری بنیان گذاران, سرپرستان و یکایک کارکنان این مجموعه به ارائه و حفظ بالاترین کیفیت خدمات و کسب رضایت مراجعین می باشد

موسس آزمایشگاه تهران لب
مدیرعامل آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پزشکی تهران لب

دکتر حسن حیدری

درباره موسس آزمایشگاه

دکتر حسن حیدری فارغ التحصیل پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال ۱۳۷۴ میباشد که با نیت خدمت به جامعه سلامت کشور فعالیت شرکت شفا خانه مهر ایران را در سال ۱۳۸۱ کلید زد.

تاسیس مجموعه آزمایشگاههای تشخیص طبی - پاتوبیولوژی و ژنتیک پزشکی در شهرستانهای استان تهران ، خصوصا آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پزشکی تهران لب آزمایشگاه ژنتیک پزشکی بیمارستان ،کسری آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پزشکی شفا و رامین ، تاسیس مجموعه درمانگاههای شبانه روزی و مراکز ترک اعتیاد در شهرهای استان تهران و همچنین تاسیس شرکت دانش بنیان آرتین زیست فن آوران آینده از جمله فعالیتهای ایشان در زمینه خدمت رسانی به جامعه سلامت کشور و استخدام نیروهای تحصیل کرده در جهت افزایش اشتغال در زمره فعالیت های ایشان میباشد

درباره متخصصین مجرب آزمایشگاه تهران لب بیشتر بدانیم

مدیر داخلی، سوپروایزرها، سرپرست‌ها، آنالیزورها، مسئولین فنی، مسئولین کنترل کیفی

مرور مهمترین اصول فعالیت‌های آزمایشگاه

برتری های تهران لب

پوشش دادن همه بیمه های پایه و تکمیلی

انواع خدمات آزمایشگاهی تهران لب، تحت پوشش همه بیمه های معتبر و معروف ایران انجام می شود.

نوبت دهی آنلاین به راحتی و با یک کلیک

از وبسایت و شماره تلفن تهران لب، درخواست تمام آزمایش ها به صورت غیرحضوری انجام می شود.

جوابدهی آنلاین با سرعت و دقت بالا

در تهران لب، به کمک مدرن ترین تجهیزات آزمایشگاهی روز دنیا، جوابدهی انواع آزمایش ها برای بیماران و پزشکان انجام می شود.

محافظت از اطلاعات شخصی مراجعین

سامانه های آنلاین تهران لب، فضای امنی برای محرمانگی اطلاعات شخصی و داده‌های سلامت ایجاد کرده است.

  ارتباط با تهران لب

  15 سال تجربه آزمایش تشخیص طبی
  15 +

  سال تجربه

  آزمایش های موفق در تهران لب
  110000 +

  تعداد آزمایش موفق

  35 نوع آزمایش پزشکی در تهران لب
  35 +

  نوع آزمایش

  رضایت مشتریان آزمایشگاه تشخیص طبی تهران لب
  100%

  رضایت مشتریان

  پاسخ سوالات رایج مراجعین از آزمایشگاه تهران توسط کارشناسان تهران لب

  سوالات متداول مراجعین از آزمایشگاه

  مجموعه آزمایشگاهی پاتوبیولوژی و ژنتیک پزشکی شفا در سال 84 در ورامین آغاز افتتاح شد و بعد از آن آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پزشکی تهران لب در سال 86 در شهر تهران زیر نظر مدیریت همین مجموعه با کارشناسان مجرب مسلط به دانش و تکنیک‌های روز علمی آزمایشگاهی تاسیس شده است.


  آزمایشگاه تهران لب مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران جهت انواع آزمایش ها از جمله آزمایش تشخیص مولکولی PCR مسافران برون مرزی (تست کرونا) است که با بالاترین دقت و کیفیت و جوابدهی مطابق با استانداردها و گایدلاینهای بین المللی در کمترین زمان ممکن صورت می پذیرد.

  درباره تهران لب
  آزمایشگاه های همکار تهران لب
  اقدامات بین المللی تهران لب

  آزمایشگاه های همکار تهران لب

  تعدادی از آزمایشگاه های داخلی و بین المللی

  آزمایشگاه شفالب

  آزمایشگاه شفا لب ورامین

  مجهزترین آزمایشگاه تخصصی در جنوب شرق استان تهران

  آزمایشگاه پارس لب

  آزمایشگاه پارس لب ورامین

  آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پزشکی در ورامین

  genoks

  آزمایشگاه Genoks ترکیه

  سهامدار آزمایشگاه جینوکس در آنکارا ترکیه به منظور ارائه خدمات نوین ژنتیکی

  lima teb

  آزمایشگاه لیماطب

  لیماطب با بیش از سی سال سابقه خدمات درمانی و بهداشتی در کشور

  اقدامات علمی آزمایشگاه تهران لب

  مجموعه آزمایشگاهی تهران لب به منظور ارائه خدمات به هم میهنان عزیز با اکثر آزمایشگاه های مستقر در استان های ایران قرارداد منعقد کرده و به عنوان یک آزمایشگاه مرکزی ارجاع شناخته شده است. از جمله اقدامات این مجموعه آزمایشگاهی به شرح ذیل می باشد.

  • شرکت در کنگره بین المللی ژنتیک سال 98
  • شرکت در کنگره بین المللی زنان و مامایی سال 98
  • شرکت در کنگره بین المللی زنان و مامایی سال 1400
  • آزمایشگاه منتخب برای انجام آزمایشات از پرسنل بانک رفاه ( کل شعب ایران)
  • آزمایشگاه منتخب برای انجام آزمایشات از پرسنل بانک صادرات ( کل شعب ایران)
  • همکاری با سازمان هلال احمر برای انجام آزمایشات در طرح پایش سلامت
  • فعالیت با بهزیستی استان تهران به عنوان آزمایشگاه منتخب جهت انجام آزمایشات ژنتیکی
  اقدامات علمی آزمایشگاه تهران لب

  تقدیرنامه‌های تهران لب

  آزمایش های پزشکی و اورژانسی خود را با آزمایشگاه تهران لب انجام دهید

  ثبت درخواست تلفنی نمونه‌گیری
  (در آزمایشگاه، منزل، محل کار)

  1650 برای استان تهران و 88709970-021 برای دیگر استان‌ها

  آزمایشگاه تهران لب در خبرگزاری‌ها و وبگاه‌های معتبر خبری ایران و جهان

  خبرگزاری صدا و سیما

  خبرگزاری صدا و سیما

  افتتاح مجهزترین آزمایشگاه پاتولوژی شرق استان تهران در ورامین
  در سالگرد انقلاب اسلامی، اولین مرکز آزمایشهای سرطانی و ژنتیکی شرق استان تهران در ورامین گشایش یافت.

  رپورتاژ بامردم برای تهران لب

  خبرگزاری بامردم

  بامردم (یاور مردم)، طی مقاله‌ای با عنوان "بررسی تاثیر آزمایش پاپ اسمیر و HPV در سلامت مردم" به بررسی اولیه آزمایش‌های پزشکی و تشخیصی HPV پرداخته و تهران لب را بهترین آزمایشگاه معرفی کرده است.

  رپورتاژ باحال مگ برای تهران لب

  مجله اینترنتی باحال مگ

  باحال مگ با انتشار محتوایی با عنوان "سلامت مادر و نوزاد با آزمایش‌های بهترین آزمایشگاه تهران" آزمایشگاه تهران لب را بهترین آزمایشگاه تهران برای سلامت مادر و نوزاد معرفی نموده است.

  رپورتاژ اپریویو برای تهران لب

  وب سایت اپریویو

  وب سایت اپریویو، طی مقاله‌ای تحقیقی با عنوان "بررسی میزان محبوبیت طب سنتی و پزشکی نوین در ایران" به توضیحات اولیه، مزایا و مقایسه طب سنتی با پزشکی نوین پرداخته است.

  تیتر24

  تیتر24

  تیتر 24 که تیتر جدیدترین اخبار ایران را منتشر می کند، طی خبری با عنوان "کدام کارگران نیاز به آزمایش در محل کار دارند؟" به بررسی انواع آزمایش ادرار و خون طب کار پرداخته است.

  کتاب اول

  کتاب اول

  کتاب اول، اولین و کاملترین بانک مشاغل ایران شامل تلفن و آدرس کسب‌وکارهای مربوط به پزشکی، آزمایشگاه تهران لب را به عنوان بهترین آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پزشکی در تهران معرفی نموده است.

  رپورتاژ خوب میشی برای تهران لب

  رسانه سلامت خوب میشی

  خوب میشی، رسانه خدمات پزشکی در تهران، در مقاله‌ای با عنوان "بهترین متخصصین ژنتیک پزشکی در آزمایشگاه تهران لب" به بررسی شاخص‌های انتخاب بهترین آزمایشگاه ژنتیک پرداخته است.

  اقتصاد آفرین

  اقتصاد آفرین

  اقتصاد آفرین مرجع اخبار و تحولات اقتصادی ایران و جهان، طی خبر اقتصادی سلامت به معرفی تهران لب، به عنوان بهترین آزمایشگاه تهران برای آزمایش در منزل و محل کار در سال ۱۴۰۲ پرداخته است.

  dandanland

  مجله سلامت دندان‌لند

  مجله سلامت و پزشکی دندان‌لند در مقاله‌ای با عنوان "تست‌های آزمایشگاهی مورد نیاز برای جراحی زیبایی دندان" به بررسی انواع آزمایشات لازم برای انجام جراحی‌های دندان مثل آزمایش خون در تهران لب پرداخته است.

  mosbate zendegi

  مجله مثبت زندگی

  مجله مثبت زندگی طی مقاله‌ای با محوریت مراکز درمانی با عنوان "تاثیر آزمایشگاه‌ها در نگاه مثبت زندگی مردم ایران" به نقش آزمایشگاه تهران لب در ایجاد نگاه مثبت به زندگی مردم ایران پرداخته است.

  farsibeauty.com

  فارسی بیوتی

  فارسی بیوتی به عنوان مرجع سلامتی و پزشکی، طی خبری با عنوان "بررسی عملکرد آزمایشگاه های بالینی تهران در اپیدمی کرونا" تهران لب را بهترین آزمایشگاه ژنتیک قبل و بعد از کرونا معرفی کرده است.

  بانک اخبار اقتصادی

  بانک اقتصاد

  بانک اقتصاد در خبر اقتصادی با عنوان "شرایط آزمایش HPV در منزل و محل کار در سال ۱۴۰۲" به بررسی آزمایش اچ‌پی‌وی در منزل و محل کار پرداخته و تهران لب را برای آزمایش HPV معرفی نموده است.

  daneshchi.ir

  دانشچی

  دانشچی (پورتال جامع تحقیق) طی مقاله‌ای علمی با موضوع "چکاپ کامل زنان در بهترین آزمایشگاه تهران" به معرفی تهران لب به عنوان بهترین آزمایشگاه تهران برای چکاپ زنان پرداخته است.

  زندگی آنلاین

  زندگی آنلاین

  مجله اینترنتی سبک زندگی (زندگی آنلاین)، طی خبر پزشکی با عنوان "تشخیص انواع سرطان با بهترین آزمایشگاه تشخیص سرطان در تهران" به بررسی آزمایش‌های تشخیص سرطان آزمایشگاه تهران لب پرداخته است.

  پایگاه مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

  پایگاه SID

  پایگاه مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی، طی مقاله علمی با عنوان "رویکردهای جدید در تشخیص اسیدهای نوکلئیک HPV" به بررسی روش‌های سنتی و مدرن آزمایش اچ‌پی‌وی مورد تائید FDA پرداخته است.

  iranmedicalinfo

  ایران مدیکال اینفو

  مجله سلامت و پزشکی ایران مدیکال اینفو، طی خبری با عنوان "با بهترین آزمایشگاه در ولیعصر تهران آشنا شوید" به معرفی آزمایشگاه تهران لب و بررسی خدمات و روش‌های تماس با آن پرداخته است.

  tehranbehesht.news

  تهران بهشت

  پایگاه خبری تحلیلی تهران بهشت، طی خبری با عنوان "معرفی آزمایشگاه ژنتیک خوب در تهران + مشاوره ژنتیک" به معرفی آزمایشگاه تهران لب به عنوان بهترین آزمایشگاه ژنتیک در شهر تهران پرداخته است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  مجله اینترنتی شادمگ

  مجله اینترنتی شادمگ، طی خبری با عنوان «نقش مشاوره ژنتیک در ارتقاء سطح سلامت روان و تاب‌آوری افراد» به بررسی تاثیر مشاوره ژنتیک آزمایشگاه تهران در ارتقا سلامت جامعه پرداخته است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  دکترهمه

  وب‌سایت دکترهمه به عنوان مرجع بهداشت، درمان، سلامت و تغذیه، طی خبری با عنوان «تخفیف ویژه مشاوره ژنتیک حضوری و تلفنی» به معرفی خدمات مشاوره ژنتیک آزمایشگاه تهران لب پرداخته است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  پژواک پیام

  پژواک پیام، طی خبری با عنوان «با مدرن‌ترین آزمایشگاه تخصصی ژن درمانی آشنا شوید» به نقش و اهمیت انتخاب تهران لب به عنوان آزمایشگاه ژنتیک مدرن و معتبر برای انجام ژن درمانی پرداخته است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  آلفابلاگ

  آلفابلاگ، طی خبری با عنوان «نقش آزمایش در منزل در پیشگیری از بیماری‌ها» به وضعیت آینده خدمات آزمایش در منزل و پیشگیری از بیماری‌ها پرداخته و تهران لب را بهترین آزمایشگاه معرفی کرده است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  ماهنامه و نشریه کودکان گلپونه

  ماهنامه و نشریه کودکان گلپونه، طی خبری با عنوان «لیست چکاپ و آزمایشات ضروری برای کودکان در سال ۱۴۰۳» به بررسی و اهمیت آزمایش و چکاپ مخصوص کودکان در آزمایشگاه تهران لب پرداخته است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  پایگاه خبری بازخبر

  پایگاه خبری بازخبر، طی خبری با عنوان "ویژگی‌های یک آزمایشگاه بالینی و ژنتیک خصوصی و مستقل چیست؟، به بررسی ویژگی‌های مهم آزمایشگاه تهران لب مثل تجهیزات پیشرفته و کادر متخصص پرداخته است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  مجله عشق آرایش

  مجله عشق آرایش که مرجع اخبار آرایشی و زیبایی است طی خبری با عنوان " با آزمایش HPV و پاپ اسمیر، مراقب سلامت و زیبایی خود باشید" به بررسی تست HPV و پاپ اسمیر در تهران لب پرداخته است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  تهران رسانه

  تهران رسانه که به جدیدترین اخبار تهران می‌پردازد، طی خبری با عنوان "با مرکز آزمایشگاه چکاپ کامل زنان در تهران آشنا شوید" به معرفی تهران لب به عنوان بهترین آزمایشگاه برای چکاپ زنان پرداخته است.

  تهران لب در خبرگزاری تهران نیوز

  خبرگزاری تهران نیوز

  افتتاح مجهزترین آزمایشگاه تخصصی در جنوب شرق استان تهران
  مجهزترین آزمایشگاه تخصصی پارس لب باحضور مسؤولین شهرستانی، استانی و کشوری در مرکز شهر ورامین افتتاح شد.

  رپورتاژ گسترش نیوز برای تهران لب

  پایگاه خبری گسترش نیوز

  گسترش نیوز که یک رسانه اقتصادی است، طی مقاله‌ای با عنوان "نقش آزمایشگاه‌ها در گسترش اقتصاد سلامت ایران" به اهمیت و تاثیر آزمایش‌های HPV، پاپ اسمیر و غربالگری در اقتصاد سلامت پرداخته است.

  رپورتاژ زوم لایف برای تهران لب

  مجله اینترنتی زوم لایف

  مجله اینترنتی زوم لایف که در حوزه‌های سلامت و سبک زندگی فعالیت می‌کند در مقاله‌ای با عنوان "آزمایش در منزل، کمک به زندگی بهتر" به معرفی انواع آزمایش های چکاپ کامل بدن پرداخته است.

  موتور جستجوی قطره

  موتور جستجوی قطره

  قطره به عنوان موتور جستجوی اخبار روز ایران، طی خبری با عنوان "کدام کارگران نیاز به آزمایش در محل کار دارند؟" به بررسی آزمایش طب کار برای استخدام مشاغل پرداخته است.

  abibeauty

  آبی بیوتی

  آبی بیوتی به عنوان مجله بهداشتی در مقاله‌ای با عنوان "آیا لوازم بهداشتی و آرایشی بر روی جواب آزمایش تاثیرگذار است؟" به مشکلات مرتبط با لوازم آرایشی مثل هورمونی، ویروس HPV و سرطان رحم پرداخته است.

  رپورتاژ شمانیوز برای تهران لب

  پایگاه خبری شمانیوز

  پایگاه خبری و تحلیلی شمانیوز، در مقاله‌ای با عنوان "آیا مشاوره ژنتیک و آزمایش در منزل تحت پوشش بیمه است؟" به مشاوره ژنتیک چیست و همچنین مهم‌ترین دلایل مراجعه به مشاوره ژنتیک پرداخته است.

  رپورتاژ حرف تازه برای تهران لب

  مجله اینترنتی حرف تازه

  حرف تازه در مقاله‌ای با عنوان "چطور در زندگی زناشویی خود حرف تازه داشته باشیم؟" به آزمایش قبل از ازدواج پرداخته و اهمیت دادن به آزمایش‌هایی مثل آزمایش خون، اعتیاد و ژنتیک را گوشزد نموده است.

  پلتفرم دیوار

  دیوار

  دیوار که هدفش ارائه خدمات بدون واسطهٔ آنلاین است، در محتوایی با عنوان "آزمایش در منزل توسط آزمایشگاه تهران لب" به توضیح چکاپ سلامتی در منزل مثل آزمایش خون، ادرار و... پرداخته است.

  chchek

  چچک

  چچک طی مقاله‌ای با موضوع پزشکی و سلامت با عنوان "آیا می‌توان به هر محتوایی درباره آزمایش و آزمایشگاه‌ها اعتماد کرد؟" به بررسی تهران لب، بهترین منبع انتشار محتوای پزشکی آزمایشگاهی پرداخته است.

  tabb.ir

  مجله پزشکی تب

  مجله پزشکی تب در مقاله‌ای در مورد سلامت زنان با عنوان "چرا تهران لب بهترین آزمایشگاه بارداری تهران است؟" به معرفی تهران لب به عنوان بهترین آزمایشگاه تهران برای تست‌های بارداری پرداخته است.

  bazdeh.org

  مجله کسب‌و‌کار بازده

  مجله کسب‌و‌کار بازده با انتشار مقاله‌ای با عنوان " آیا ویروس Hpv برای بارداری خطرناک است" با توضیح ویروس HPV و تاثیر آن در بارداری به بررسی آزمایش غربالگری و HPV در آزمایشگاه تهران لب پرداخته است.

  عطاری آنلاین عطارمارت

  عطارمارت

  عطاری آنلاین عطارمارت در مقاله‌ای با عنوان "بررسی تاثیر گیاهان دارویی و ادویه ‌جات بر نتیجه جواب آزمایش‌‌های بالینی" به بررسی موارد تاثیرگذار بر هورمون‌های زنان و مردان پرداخته است.

  gahar

  پورتال گهر

  پورتال علمی، خبری و فرهنگی گهر طی خبری پزشکی و سلامت با عنوان "آموزش تفسیر دو آزمایش غربالگری مهم: آزمایش HPV و تست پاپ اسمیر" به تفاوت تست اچ‌پی‌وی و آزمایش پاپ اسمیر پرداخته است.

  اخبار تایمز

  اخبار تایمز

  اخبار تایمز که به برترین خبرهای رسمی روز می پردازد طی مقاله‌ای با عنوان "آزمایش hpv زنان با آزمایش پاپ اسمیر چه تفاوتی دارد؟" به فرق آزمایش اچ‌پی‌وی و تست پاپ اسمیر پرداخته است.

  zendegisalem.com

  مجله زندگی سالم

  مجله اینترنتی محبوب بانوان ایران زمین زندگی سالم، طی خبری پزشکی با عنوان "محبوب‌ترین آزمایشگاه بانوان برای آزمایشات غربالگری حاملگی" به معرفی آزمایشگاه تهران لب پرداخته است.

  controlmgt.ir

  مجله کنترل امجی

  مجله کنترل امجی که آخرین اخبار و مقالات گیم و تکنولوژی روز دنیا را منتشر می‌کند طی خبری با عنوان "تاثیر گیم‌های کامپیوتری بر سلامت گیمرها" به نحوه چکاپ گیمرها در تهران لب پرداخته است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  تیتر تجارت

  تیتر تجارت، طی خبری با عنوان «چرا قیمت آزمایش‌های ژنتیکی بالاست؟» به دلایل اصلی مناسب بودن قیمت آزمایش‌های ژنتیکی و همچنین اثرات کاهش قیمت آزمایشات ژنتیکی در تهران لب پرداخته است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  رسانه مجله پزشکی

  رسانه مجله پزشکی، طی خبری با عنوان «تهران لب، انتخابی مطمئن برای انجام آزمایش‌های پاتولوژی و ژنتیک» به تایید تهران لب توسط انتشارات و مجلات پزشکی برتر ایران و جهان پرداخته است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  پایگاه خبری افکارنیوز

  پایگاه خبری افکارنیوز، طی خبری با عنوان «نظر افکار عمومی درباره بهترین آزمایشگاه تهران چیست؟» به معرفی تهران لب به عنوان یکی از بهترین آزمایشگاه‌های تهران از نظر عموم مردم پرداخته است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  وب‌سایت برگزیده‌ها

  وب‌سایت برگزیده‌ها، طی خبری با عنوان «آزمایشگاه تهران لب، برگزیده‌ترین آزمایشگاه تهران با رای مردم در سال ۱۴۰۲» به معرفی خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز مردم در تهران لب پرداخته است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  سایت خبری اقتصاد روز ایران

  سایت خبری اقتصاد روز ایران (jovr)، طی خبری با عنوان «بررسی آخرین اخبار ایران و جهان درباره باکیفیت‌ترین آزمایشگاه تهران» به نقش و اهمیت تهران لب از جمله انجام انواع آزمایشات پاپ اسمیر و اچ پی وی حتی در محل پرداخته است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  وب‌سایت اخبار کسب‌و‌کار

  وب‌سایت اخبار کسب‌و‌کار (مرجع استارتاپ‌ها)، طی خبری با عنوان « تهران لب، بهترین آزمایشگاه ژنتیک در تهران برای مشاوره ژنتیک» به بررسی خدمات مشاوره‌ای آزمایشگاه تهران لب پرداخته است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  مجله اینترنتی خبری تهران کیوسک

  مجله اینترنتی خبری تهران کیوسک، طی خبری با عنوان "بازیگران معروف تهران، کدام آزمایشگاه ژنتیک را انتخاب می‌کنند؟" به بررسی نحوه انتخاب آزمایشگاه ژنتیک توسط افراد مشهور در تهران پرداخته است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  مجله پزشکین

  مجله پزشکین، طی خبری با عنوان "معرفی آزمایشگاه ژنتیک خصوصی مورد تایید جامعه علوم پزشکی ایران" به معرفی تهران لب به عنوان بهترین آزمایشگاه ژنتیک مورد تائید پزشکان در تهران پرداخته است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  مجله پریها

  مجله پریها که به اخبا سرگرمی و پزشکی می پردازد طی خبری با عنوان "بهترین مرکز تست تعیین جنسیت + مشاوره ژنتیک" به معرفی و خدمات آزمایشگاه فوق تخصصی ژنتیکی تهران لب پرداخته است.

  تهران لب در خبرگزاری شبستان نیوز

  خبرگزاری شبستان

  افتتاح اولین مرکز آزمایشگاهی سرطانی و ژنتیکی ایران در ورامین
  اولین مرکز آزمایشگاهی سرطانی و ژنتیکی ایران با حضور مسئولان در ورامین راه‌اندازی شد.

  رپورتاژ بهارنیوز برای تهران لب

  پایگاه خبری بهار نیوز

  بهارنیوز، طی خبری با عنوان "بهترین آزمایشگاه برای آزمایش هورمونی بارداری کجاست؟" به بررسی نقش و تاثیر هورمون های زنانه و همچنین آزمایش‌های مهم هورمونی قبل بارداری پرداخته است.

  رپورتاژ ویکی درمان برای تهران لب

  رسانه پزشکی ویکی درمان

  ویکی درمان به عنوان رسانه سلامت، در مقاله‌ای با عنوان "تهران لب، نسلی سالم آینده ای بهتر" به تحلیل نظر مردم در مورد آزمایشگاه تهران لب به عنوان بهترین آزمایشگاه پرداخته است.

  رپورتاژ فرصت امروز برای تهران لب

  روزنامه فرصت امروز

  فرصت امروز به عنوان روزنامه‌ای برای کسب و کارآفرینی، در مقاله‌ ای با عنوان "چگونه در تهران استارت آپ آزمایشگاه ژنتیکی راه اندازی کنیم؟" به بررسی شرایط و مجوزهای راه اندازی آزمایشگاه پرداخته است.

  پایگاه خبری صاحب‌خبران

  پایگاه خبری صاحب‌خبران

  وب‌گاه اطلاع‌رسانی صاحب خبر، طی خبری با عنوان "چرا برای آزمایش دی‌ان‌ای جنین باید به آزمایشگاه تهران لب برویم؟" به بررسی تست DNA جنین در دوران بارداری پرداخته است.

  رپورتاژ کوک باش برای تهران لب

  مجله آنلاین کوک باش

  کوک باش طی مقاله ای، با عنوان "معرفی بهترین مرکز آزمایش تشخیص هویت DNA در تهران"، به سوال "از کجا میتوان آزمایشگاه باکیفیت برای آزمایش تشخیص هویت در تهران پیدا کرد؟" پرداخته است.

  پلتفرم شیپور

  پلتفرم شیپور

  شیپور که با موضوع نیازمندی‌های آنلاین راه اندازی گردیده ، در محتوایی با عنوان "آزمایش در محل کار توسط آزمایشگاه تهران لب" به توضیح چکاپ‌های پزشکی بدون ترک محل کار پرداخته است.

  اقتصاد ژورنال، مجله اخبار اقتصادی ایران و جهان

  مجله اقتصادی

  اقتصاد ژورنال، مجله اخبار اقتصادی ایران و جهان، طی خبر پزشکی به معرفی نقش سازنده آزمایشگاه‌ پاتوبیولوژی و ژنتیک پزشکی تهران لب در تشخیص بیماری‌ها و تحقیقات پزشکی ایران پرداخته است.

  Mah sho

  مه شو

  مهشو طی مقاله‌ای با موضوع پزشکی و سلامت با عنوان "آزمایشات لازم قبل از عمل زیبایی و جراحی بینی" به بررسی آزمایشگاه تهران لب، بهترین آزمایشگاه تهران برای انجام آزمایشات قبل عمل پرداخته است.

  betterlives.ir

  مجله زندگی بهتر

  مجله زندگی بهتر، طی مقاله‌ای با موضوع سلامت با عنوان "خدمات VIP آزمایشگاهی برای زندگی بهتر مردم ایران" به معرفی خدمات تهران لب به عنوان بهترین آزمایشگاه VIP در تهران پرداخته است.

  soorban.com

  سوربان

  سوربان (خدمات عقد‌و‌عروسی) در مقاله‌ای با عنوان "مهمترین آزمایش‌های قبل از عروسی و ازدواج" به معرفی تهران لب به عنوان بهترین آزمایشگاه ازدواج برای آزمایش غربالگری و پاپ اسمیر پرداخته است.

  keyluck.ir

  آکادمی کلید موفقیت

  آکادمی کلید موفقیت، طی مقاله‌ای با عنوان "کلید موفقیت آزمایشگاه تهران لب به عنوان بهترین مرکز تست غربالگری و حاملگی بانوان باردار" به ویژگی‌ها و برتری آزمایشگاه تهران لب پرداخته است.

  بانک پزشکان

  بانک پزشکان

  پایگاه آموزشی بانک پزشکان در خبری مرتبط نظام سلامت با عنوان "بهترین آزمایشگاه ژنتیک از منظر بهترین پزشکان ژنتیک پزشکی" به ویژگی‌های تهران لب به عنوان بهترین آزمایشگاه ژنتیک پرداخته است.

  رسانه سبک زندگی ماگرتا

  رسانه ماگرتا

  رسانه سبک زندگی ماگرتا طی خبر سلامت و پزشکی با عنوان "معرفی خدمات آزمایش در منزل و محل کار با بهترین آزمایشگاه تهران" به معرفی خدمات آزمایشگاهی پیشرفته تهران لب پرداخته است.

  tehraneghtesadi.com

  تهران اقتصادی

  تهران اقتصادی که خبرهای استان تهران را منتشر می‌کند، طی خبری پزشکی با عنوان "انجام آزمایشات بالینی با ارزان‌ترین قیمت در اقتصادی‌ترین آزمایشگاه تهران" به معرفی تهران لب پرداخته است.

  پلتفرم شیپور

  پلتفرم شیپور

  شیپور که با موضوع نیازمندی‌های آنلاین راه اندازی گردیده ، در محتوایی با عنوان "انجام تست پاپ اسمیر و آزمایش hpv" به نحوه آزمایش پاپ و hpv برای تشخیص زگیل تناسلی و سرطان دهانه رحم پرداخته است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  پایگاه خبری تحلیلی نبأپرس

  پایگاه خبری تحلیلی نبأپرس، طی خبری با عنوان «چرا میزان تست پاپ اسمیر و آزمایش HPV افزایش پیدا کرده است؟» به بررسی دلایل اصلی افزایش آزمایش پاپ اسمیر و تست اچ پی وی در ایران پرداخته است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  پایگاه خبری تراز اقتصاد

  پایگاه خبری تراز اقتصاد، طی خبری با عنوان «نقش بیمه‌ها در تسهیل دسترسی به آزمایش‌های ژنتیک» به اقدامات لازم در جهت بهبود پوشش بیمه‌ای آزمایش‌های ژنتیک در تهران لب پرداخته است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  پایگاه خبری اجتماعی فرهنگی ارتباط امروز

  پایگاه خبری اجتماعی فرهنگی ارتباط امروز، طی خبری با عنوان «دیدگاه جامعه نسبت به انجام آزمایش بالینی در منزل» به ویژگی‌ها و آینده انجام آزمایش بالینی در منزل تهران لب پرداخته است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  مجله برگک

  مجله برگک، طی خبری با عنوان «آزمایش‌های پاتوبیولوژی، راهنمای شما در انتخاب غذای سالم و آشپزی مناسب» به معرفی بهترین آزمایشگاه ایران در تهران برای انجام آزمایش‌های تست ژنتیکی تغذیه پرداخته است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  بازرگانی ماندگار

  بازرگانی ماندگار، طی خبری با عنوان «9 آزمایش ضروری که بانوان قبل و بعد از بارداری باید انجام دهند» به اهمیت آزمایش‌های قبل از بارداری و همچنین تاثیرات آن‌ها بعد از بارداری پرداخته است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  باخبرباش

  پایگاه خبری مستق و پویای باخبرباش، طی خبری با عنوان «از بهترین آزمایشگاه‌های منطقه ولیعصر و حومه باخبرباش!» به بررسی آزمایشگاه تهران لب که در خیابان ولیعصر مستقر است پرداخته است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  پایگاه خبری تحلیلی رسا نشر

  پایگاه خبری تحلیلی رسا نشر، طی خبر پزشکی و سلامت با عنوان" کدام آزمایشگاه‌های استان تهران در ایام تعطیلات نوروز ۱۴۰۳ فعال هستند؟" به شرایط آزمایشگاه تهران لب در روزهای تعطیل عید پرداخته است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  مجله تناسب اندام

  مجله تناسب اندام، طی خبری با عنوان "بررسی رابطه تناسب اندام و بدنسازی خوب با چکاپ کامل بدن" به انجام آزمایشات مخصوص زنان و مردان در منزل و محل کار با آزمایشگاه تهران لب پرداخته است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  پایگاه خبری همسونیوز

  پایگاه خبری همسونیوز که به اخبار مردمی می‌پردازد، طی خبری اجتماعی پزشکی با عنوان "ویژگی‌های یک آزمایشگاه همسو با مردم چیست؟" به معرفی خدمات گسترده آزمایشگاه تهران لب پرداخته است.

  رپورتاژ ایلنا برای تهران لب

  خبرگزاری کار ایران (ایلنا)

  ایلنا به عنوان موسسه اطلاع‌رسانی کار و کارگران ایران؛ طی مقاله‌ای با عنوان "کدام کارگران نیاز به آزمایش در محل کار دارند؟" به توضیح آزمایش طب کار، دلیل و زمان انجام آن پرداخته است.

  رپورتاژ کوییک فیت برای تهران لب

  کوئیک فیت

  کوئیک فیت با انتشار مقاله ای با عنوان "نقش آزمایشگاه ها در سلامتی مردم ایران" به بررسی نقش آزمایشگاه پاتوبیولوژی و پاتولوژی در زمینه پیشگیری، تشخیص، کنترل و مراقبت بیماری ها پرداخته است.

  رپورتاژ تحلیل بازار برای تهران لب

  تحلیل بازار

  تحلیل بازار که با هدف بررسی تحولات اقتصادی تکیه بر آخرین یافته‌های علمی فعالیت میکند؛ مقاله‌ای با عنوان "چرا برای آزمایش دی‌ان‌ای جنین باید به آزمایشگاه تهران لب برویم؟" منتشر کرده است.

  رپورتاژ خبر آزاد برای تهران لب

  وب سایت خبر آزاد

  خبر آزاد طی خبری با عنوان "بهترین آزمایشگاه تهران برای آزمایش در منزل کجاست؟" به بررسی خدمات آزمایش در منزل و در محل کار آزمایشگاه تهران لب به عنوان آزمایشگاه خوب تهران پرداخته است.

  خبر فارسی

  خبر فارسی

  خبر فارسی به عنوان جستجوگر هوشمند خبری، طی خبری با عنوان "نقش آزمایشگاه‌ها در گسترش اقتصاد سلامت ایران" به بررسی تاثیر آزمایش‌ها در اقتصاد سلامت پرداخته است.

  افق اقتصادی

  سایت افق اقتصادی، طی خبری با موضوع اقتصادی پزشکی با عنوان "تفاوت آزمایش اچ پی وی با تست پاپ اسمیر"، به توضیحاتی تکمیلی در مورد انجام تست پاپ اسمیر و آزمایش HPV توسط تهران لب پرداخته است.

  هاب خبری ویستا

  هاب خبری ویستا

  ویستا مرجع مهمترین لینک‌های خبری ایران و جهان، طی خبری با عنوان "کدام کارگران نیاز به آزمایش در محل کار دارند؟" به بررسی انجام آزمایش طب کار در محل پرداخته است.

  Mamasalamat

  مجله ماماسلامت

  ماماسلامت به عنوان دانشنامه دوران بارداری و شیردهی مادران در مقاله‌ای با عنوان "انجام آزمایشات دوران حاملگی (غربالگری) زنان" به تخفیف ویژه انجام آزمایشات دوران بارداری زنان در تهران لب پرداخته است.

  zendeghima

  زندگی‌ما

  سایت زندگی‌ما (مرکز روانشناسی مجیب) طی مقاله‌ای با موضوع زندگی سالم با عنوان "بررسی رابطه آزمایش‌های بالینی و روانشناسی" تهران لب را بهترین آزمایشگاه برای آزمایش غربالگری و هورمونی معرفی کرده است.

  anyazma.com

  آنی‌آزما

  آنی‌آزما که به معرفی آزمایشگاه‌های آنلاین می‌پردازد در مقاله‌ای با عنوان "معرفی آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پزشکی تهران لب به عنوان بهترین آزمایشگاه تهران" به معرفی تهران لب پرداخته است.

  newsin.ir

  وب‌سایت خبری نیوزین

  وب‌سایت خبری نیوزین طی بازنشر خبر " آیا ویروس hpv برای بارداری خطرناک است؟" به بررسی تاثیر HPV در بارداری، انتقال اچ‌پی‌وی به جنین و خطرات اچ‌پی‌وی برای جنین پرداخته است.

  coca.ir

  مجله اینترنتی کوکا

  مجله اینترنتی کوکا طی مقاله‌ای پزشکی با عنوان "آزمایش زگیل تناسلی در زنان باردار چگونه است؟" به بررسی ارتباط تست اچ پی وی و تشخیص زگیل تناسلی در زنانی که باردار هستند پرداخته است.

  فراهمتا

  فراهمتا

  فراهمتا که یکی از رسانه‌های پیشرو برای افزایش آگاهی مخاطبان در خبری مرتبط سلامت زنان و بانوان با عنوان "آزمایش‌های ضروری زنان" به بررسی 5 آزمایش مهم زنان در تهران لب پرداخته است.

  gerdabjazb.com

  گرداب جذب

  سایت گرداب جذب که به بررسی تاریخچه کسب‌و‌کارهای موفق می‌پردازد طی مقاله‌ای با عنوان "تهران لب، بهترین آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پزشکی در تهران" به معرفی تهران لب پرداخته است.

  پلتفرم دیوار

  دیوار

  دیوار که هدفش ارائه خدمات بدون واسطهٔ آنلاین است، در محتوایی با عنوان "مشاوره ژنتیک آزمایشگاه تهران‌لب (غیرحضوری و حضوری)" به نحوه دریافت مشاوره ژنتیک از بهترین متخصصان ژنتیک تهران پرداخته است.

  پلتفرم دیوار

  دیوار

  دیوار که هدفش ارائه خدمات بدون واسطهٔ آنلاین است، در محتوایی با عنوان "انجام آزمایش و تست تعیین جنسیت جنین" به نحوه آزمایش تعیین جنسیت یا تشخیص قبل از تولد، در تهران لب پرداخته است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  بازار بورس

  بازار بورس، طی خبری با عنوان «تاثیر بازار بورس بر نظام سلامت و درمان کشور» به بررسی تحقیقات تهران لب با شعار نسلی سالم و آینده‌ای بهتر در سلامت و درمان مردم ایران پرداخته است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  رسانه خبری اینتیتر

  رسانه خبری اینتیتر، طی خبری با عنوان «چه داروهایی بر نتایج آزمایش خون تاثیر می‌گذارند؟» به تداخلات دارویی در انواع آزمایش‌هایی که در آزمایشگاه تهران لب انجام می‌شود پرداخته است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  مجله گلثمین

  مجله گلثمین، طی خبری با عنوان «7 نکته مهم برای سلامتی مادر و جنین قبل از بارداری تا بعد از زایمان» به آزمایش‌های پاپ اسمیر،HPV،تعیین جنسیت،DNA،هورمونی،PND و مشاوره ژنتیک پرداخته است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  باملین

  باملین، طی خبری با عنوان «راهنمای انتخاب یک آزمایشگاه بالینی-ژنتیکی خوب در تهران» به ضرورت انتخاب آزمایشگاه خوب پرداخته و با بررسی معیارهای آن، تهران لب را آزمایشگاه خوب معرفی کرده است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  سایت خبری بصیرت

  سایت خبری بصیرت، طی خبری با عنوان «گزارش عملکردی بهترین آزمایشگاه تهران در سال 1402 » به لیستی از عملکردهای آزمایشگاه تهران لب از جمله همکاری‌ها و خدمات جدید و بازاریابی پرداخته است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  پایگاه خبری مجاهدت

  پایگاه خبری مجاهدت طی خبری با عنوان " آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه نیروهای مسلح و خانواده جانبازان" به معرفی خدمات آزمایشگاه تهران لب که طرف قرارداد با بیمه نیروهای مسلح است پرداخته است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  رصد بورس

  رصد بورس، طی خبری با عنوان " گفتگوی ویژه با دکتر حسن حیدری درباره تاثیر اقتصاد بر آزمایشگاه‌های بالینی" به مصاحبه با مدیرعامل آزمایشگاه‌ تهران لب (پیشرو اقتصاد دیجیتال سلامت) پرداخته است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  مجله انعکاس

  مجله انعکاس که به جدیدترین مطالب وب فارسی می‌پردازد، طی خبری پزشکی با عنوان "آزمایش در منزل در تمام نواحی تهران با شماره 1650" به راهنمای آزمایش در منزل و محل کار تهران لب پرداخته است.

  وبسایت آزمایشگاه تهران لب

  مجله انعکاس

  مجله انعکاس که به جدیدترین مطالب وب فارسی می‌پردازد، طی خبری پزشکی با عنوان "آزمایش در منزل در تمام نواحی تهران با شماره 1650" به راهنمای آزمایش در منزل و محل کار تهران لب پرداخته است.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  ثبت درخواست آزمایش