سوالات متداول مراجعین از آزمایشگاه تهران لب

سوالات متداول قبل و بعد از انجام آزمایش

ضمن تشکر از شما، در اینجا سعی نموده ایم تا پرتکرارترین سوالاتی که در طول سالیان گذشته توسط مخاطبین آزمایشگاه پرسیده شده است را جمع آوری نموده و پاسخ دهیم تا شما هم بتوانید از آنها بهره ببرید.

با توجه به نوع آزمایش ها ممکن است ناشتا بودن الزامی نباشد، در آزمایشات خونی مثل آزمایش قند، چربی، تری گلیسرید، آهن سرم، کلیه، کبد و آزمایش ادرار اول صبح، نیاز به ناشتا بودن است.

نسبت به نوع آزمایش ها ممکن است زمان لازم ناشتا بودن و متفاوت باشد. آزمایش هایی که ناشتا بودن ضروری نیست، حداقل 5 ساعت لازم است. بعضی آزمایشات احتیاج به 8 الی 10 ساعت،  10 الی 12 ساعت، 12 الی 14 ساعت ناشتا بودن دارند. برای نوزادان هم باید قبل از نوبت اول شیردهی جهت انجام آزمایش مراجعه کنند.

خیر، با توجه به شرایط زمانی آزمایشگاه و همینطور نوبت دهی و ناشتایی و شرایط قبل از آزمایش زمان انجام آزمایش مثل صبح بودن می تواند فرق کند.

برخی از آزمایشات برای ایجاد اطمینان بیشتر و ارزیابی بیمار در دوره های مختلف و طبق توصیه پزشک، باید تکرار شده و یا نتایج مقایسه گردد.

برخی از آزمایشات برای ایجاد اطمینان بیشتر و ارزیابی بیمار در دوره های مختلف و طبق توصیه پزشک، باید تکرار شده و یا نتایج مقایسه گردد.

برای اطلاع از آخرین هزینه آزمایشگاه تهران لب با شماره 1650 تماس بگیرید.

در این مورد برای قطع نمودن مصرف داروهای خود با پزشک خود مشورت کنید.

آزمایشگاه تهران لب مورد تایید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران بوده و با همه شرکت‌های هواپیمایی و شرکت های بیمه‌ ای پایه و تکمیلی قرارداد دارد.

اگر پاسخ سوالت خود را از بالا دریافت نکردید، با تهران لب تماس بگیرید

شماره تلفن پشتیبانی از مراجعین آزمایشگاه تهران لب
(سوال درباره قبل، حین و بعد از آزمایش)

فرم ثبت سوالات مراجعین محترم از آزمایشگاه

شما می توانید برای گرفتن پاسخ سوالات دیگر خود، از طریق فرم ذیل و شماره تماس 1650 از آزمایشگاه تهران لب پیگیری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *